21-500, Biała Podlaska, Polska
+48 512 818 520
dariusz@niebanalnekadry.pl

Wirtualne spacery

Co to jest wirtualny spacer?

Tworzenie wirtualnych spacerów zapoczątkowało Google poprzez tworzenie tzw. Street View za pomocą specjalnie przygotowanych do tego celu samochodów oraz oprogramowania które automatycznie łączyło wszystkie zdjęcia w formę panoramy bez udziału człowieka. Dzięki temu możemy dzisiaj zwiedzać ogromną ilość miast w wirtualnej rzeczywistości z poziomu ulic w nich rozmieszonych na całym świecie bez wychodzenia z domu.

Co mi da wirtualny spacer po mojej firmie?

Korzyści jest dużo i trudno je wszystkie wymienić. Najważniejsza z nich to możliwość zobaczenia wnętrza firmy przez klienta zanim jeszcze nas odwiedzi. Dzięki temu dużo zyskujemy u klienta.
Wirtualnym spacerem po firmie możemy także nadrobić lukę jaką tworzą zdjęcia, gdyż jak wiemy nie da się pokazać wszystkiego na zwykłych fotografiach. Możemy dzięki niemu również oprowadzić klienta po całości wnętrza i to sam klient będzie decydował co chce zobaczyć (o ile wykonamy tam wirtualny spacer). Mając przykładowo salę weselną możemy po uzgodnieniu z klientem zrobić na niej wirtualny spacer gdy jest już przygotowana na czyjeś wesele. To na pewno będzie dla nas ogromnym plusem przed nowymi klientami.