fbpx
21-500, Biała Podlaska, Polska
+48 512 818 520
kontakt@niebanalnekadry.pl

Co zrobić przed wizytą fotografa?

Wirtualne spacery, sesje zdjęciowe, wizytówki firmowe Google, zdjęcia packshot, makro i inne.

Aby zaciekawić klienta naszym wnętrzem należy o nie odpowiednio zadbać.

01
Zadbaj o porządek

Punkt oczywisty. Przed wizytą fotografa należy dokładnie zadbać przede wszystkim o porządek. To podstawa gdyż na zdjęciach, czy to zwykłych czy wirtualnego spaceru, widać dokładnie każdy szczegół lokalu.

02
Przemyśl szczegóły

Jeśli już uprzątnęliśmy wszystko to w następnej kolejności trzeba przemyśleć szczegóły które pojawią się na zdjęciach. To właśnie w nich tkwi diabeł. Np. trzeba sprawdzić, czy wszystkie żarówki działają, czy na łóżkach jest świeża pościel. czy w łazience jest czysto i są świeże ręczniki, czy nigdzie nie ma plam itp.

03
Mniej znaczy lepiej

Punkt ten mógłby dotyczyć równie z poprzedniego, jednak łatwiej będzie napisać to oddzielnie. O czym mowa? O porządku w pokojach lub firmie. Pamiętać trzeba, że wnętrze musi być dla klienta widne, czyste oraz przejrzyste. Oznacza to, że powinno być jak najmniej tzw. "gratów". Powinniśmy zadbać o minimalizm.

04
Aranżacja

Chyba jeden z najtrudniejszych punktów do wykonania jeśli chodzi o fotografię wnętrz, nieruchomości oraz wirtualne spacery. Chodzi ni mniej ni więcej niż o to, aby wnętrze odpowiednio wyglądało. Zadbać należy o szczegóły, kolory oraz ustawienie wszystkiego.

Wybierz swój prezent

Rozpocznij grę aby odkryć swoją nagrodę

Wybierz swój prezent aby zobaczyć co wygrałeś

Gratulacje!!!

Wygrałeś bon na indywidualną ofertę ze zniżką!

Aby odebrać bon wypełnij formularz który znajduje się na TEJ stronie. W polu "Kod promocyjny" wpisz proszę: "BonOferta2022"

Ups!!!

To nie jest twój szczęśliwy dzień! Próbuj dalej, następnym razem wygrasz!

There was an error while trying to send your request. Please try again.