fbpx
21-500, Biała Podlaska, Polska
+48 512 818 520
kontakt@niebanalnekadry.pl

Co zrobić przed wizytą fotografa?

Wirtualne spacery, sesje zdjęciowe, wizytówki firmowe Google, zdjęcia packshot, makro i inne.

Aby zaciekawić klienta naszym wnętrzem należy o nie odpowiednio zadbać.

01
Zadbaj o porządek

Punkt oczywisty. Przed wizytą fotografa należy dokładnie zadbać przede wszystkim o porządek. To podstawa gdyż na zdjęciach, czy to zwykłych czy wirtualnego spaceru, widać dokładnie każdy szczegół lokalu.

02
Przemyśl szczegóły

Jeśli już uprzątnęliśmy wszystko to w następnej kolejności trzeba przemyśleć szczegóły które pojawią się na zdjęciach. To właśnie w nich tkwi diabeł. Np. trzeba sprawdzić, czy wszystkie żarówki działają, czy na łóżkach jest świeża pościel. czy w łazience jest czysto i są świeże ręczniki, czy nigdzie nie ma plam itp.

03
Mniej znaczy lepiej

Punkt ten mógłby dotyczyć równie z poprzedniego, jednak łatwiej będzie napisać to oddzielnie. O czym mowa? O porządku w pokojach lub firmie. Pamiętać trzeba, że wnętrze musi być dla klienta widne, czyste oraz przejrzyste. Oznacza to, że powinno być jak najmniej tzw. "gratów". Powinniśmy zadbać o minimalizm.

04
Aranżacja

Chyba jeden z najtrudniejszych punktów do wykonania jeśli chodzi o fotografię wnętrz, nieruchomości oraz wirtualne spacery. Chodzi ni mniej ni więcej niż o to, aby wnętrze odpowiednio wyglądało. Zadbać należy o szczegóły, kolory oraz ustawienie wszystkiego.