fbpx
21-500, Biała Podlaska, Polska
+48 512 818 520
kontakt@niebanalnekadry.pl

FAQ

Google Street View

Czy będę musiał płacić abonament?

Absolutnie nie. Przechowywanie zdjęć na serwerach Google jest całkowicie darmowe.

Ile będę musiał czekać na pojawienie się zdjęć w mapach Google?

Sesja trwa zazwyczaj kilka godzin. Po sesji okres obróbki wynosi do tygodnia czasu. Po tym okres oczekiwania na pojawienie się zdjęć w Google Maps wynosi zazwyczaj 24-72 godzin. Czasem w wyjątkowych przypadkach czas ten może wynieść do tygodnia czasu. W sumie okres oczekiwania wynosi więc 7 do 14 dni.

Ile to kosztuje?

Koszty sesji ustalane są indywidualnie i zależą od wielkości lokalu i ilości panoram które należy wykonać. Koszty te ponosi się jednak tylko raz. Późniejsze utrzymanie wycieczki na serwerach Google jest całkowicie darmowe.

Czy to jest dla mnie?

Tak, jeśli posiadasz fizyczną lokalizację firmy. Dzięki umieszczeniu wirtualnego spaceru w Google zyskujesz zaufanie klientów.

Czy będę mógł umieścić wirtualny spacer na swojej stronie internetowej?

Oczywiście, że tak! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić wirtualny spacer Google na stronie internetowej firmy. Jeśli tylko zechcesz pomożemy Ci w tym.

Jakie będę miał korzyści?

Przede wszystkim pokazując swoją firmę w internecie poprzez wirtualny spacer zyskasz zaufanie klientów. Druga korzyść płynie z wizytówki Google oraz ulepszonych wyników wyszukiwania. Po prostu twoja firma będzie pokazywała się obok wyników wyszukiwania po wpisaniu odpowiedniej frazy. Dzięki temu zyskasz nowych klientów.

Co to jest Google Street View dla firm?

Wirtualny spacer Google, jest to wirtualna wycieczka po wnętrzu twojej firmy stworzona zgodnie z wytycznymi Google. Taki spacer można zamieścić na swojej stronie www a także w wizytówce Google. Dziki niemu twoi potencjalni klienci mogą zwiedzić wnętrze twojej firmy przed wizytą. Każdą wycieczkę wykonuję w technice HDR dzięki czemu wszystkie szczegóły wnętrza są doskonale widoczne.

Co oznacza certyfikat rekomendowanego fotografa Google?

Oznacza to, że wykonuję wirtualne spacery zgodnie z wytycznymi Google m.in. że połączenia w panoramach są niewidoczne i są one odpowiednio oświetlone. Możesz być pewien jakości moich zdjęć do Street View.

Wizytówki firmowe Google

Co to jest wizytówka Google i do czego jest mi potrzebna?

Wizytówka Google jest to zbiór danych o firmie których szukają Twoi klienci. Między innymi adres firmy, godziny jej otwarcia, a także zdjęcia. Pojawia się ona po wpisaniu odpowiedniej frazy w wyszukiwarce Google.

Czy wizytówka Google jest darmowa?

Jak najbardziej. Opłata jest tylko i wyłącznie za naszą pracę włożoną w jej założenie. Nie ponosisz żadnej opłaty abonamentowej.

Jakie będę miał korzyści

Przede wszystkim pokazując swoją firmę w internecie poprzez wirtualny spacer zyskasz zaufanie klientów. Druga korzyść płynie z wizytówki Google oraz ulepszonych wyników wyszukiwania. Po prostu twoja firma będzie pokazywała się obok wyników wyszukiwania po wpisaniu odpowiedniej frazy. Dzięki temu zyskasz nowych klientów.

Co to jest Google Business View?

Google Business View to wizytówka firmowa Google. W połączeniu z wirtualnym spacerem pozwala ona Twojej firmie w dotarciu do większego grona klientów. Badania dowodzą, że klienci chętniej wybierają firmy, które w wizytówce posiadają wirtualny spacer.


Ogólne

Co to jest zdjęcie POI?

POI – Point Of Interest czyli tłumacząc na polski punkt zainteresowania. Jest to zdjęcie które może zainteresować potencjalnego odbiorcę, przykładowo pokoju hotelowego lub szczegół w tym pokoju.

Co trzeba zrobić przed wizytą fotografa?

Przede wszystkim zastanów się jak byś chciał pokazać swój lokal. Zrób porządek, poukładaj rzeczy i posprzątaj. Zdjęcia robimy także przed lokalem więc zrób porządek także przed nim. Pamiętaj, że na zdjęciach będzie widać każdy szczegół lokalu. Na zdjęciach nie da się nic ukryć. Zastanów się także co byś szczególnie chciał pokazać. Możesz to wyeksponować, np. przed lokalem gastronomicznym możesz wystawić tablicę z menu.

Jaki jest obszar Pańskiego działania?

Po uzgodnieniu kosztów mogę działać na terenie całej Polski. Ale standardowy obszar rozciąga się do około 300 km od Białej Podlaskiej i jest elastyczny. Oznacza to prawie całą wschodnią i centralną część Polski.

Jaki jest koszt dojazdu na miejsce?

Przy zamówieniu za minimum 1000 zł dojazd do 100 km od Białej Podlaskiej GRATIS.

Przy zamówieniu za minimum 2000 zł dojazd do 200 km od Białej Podlaskiej GRATIS.

W innych przypadkach koszt dojazdu to 1,50 zł za kilometr w jedną stronę.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do mnie a chętnie odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości.

KLIKNIJ